Ücretsiz danışmanlık ve sipariş için
Telefonunuzu bırakın sizi arayalım
Gönder

Hakkımızda

Firmamız;

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer üreten, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, kaynakları verimli kullanabilen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirilebildiği, katılım ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, müşterilerimizle kısa süreli değil, güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak, toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmeyi temel ilke edinmiştir.

HAYAT’LA İŞLER YOLUNDA.

HAYAT makine HAKO,  HAZAN ve CLEANFİX markalarının Türkiye genelinde satışını ve satış sonrası servis hizmetlerini üstlendi, markalarımız dünya standartlarında üretim yapmasının yanı sıra farklı konularda faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürün yelpazesine sahiptir.

MARKALARI TANIYALIM.

1980 yılında kurulmuş olan HAZAN, endüstriyel temizlik makineleri üretimi, ithalatı ve ihracatı konularında faaliyetini sürdürmektedir. Temizlik makineleri konusundaki ar-ge çalışmaları sayesinde sektördeki önemli yeniliklere öncülük etmiş ve taklitlerine karşı patent alarak buluşlarını koruma altına almıştır. Temizlik makineleri sektörünün önde gelen markalarından biri olup, yüksek kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir, Hazan Türkiye sınırları içerisinde kalmayıp Fransa, Romanya, Bulgaristan Suriye, İran, Azerbaycan, Rusya, Mısır, Türkmenistan, Avustralya gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

İsviçre’nin doğusunda, Henau içinde bozulmamış bir doğanın ortasında kendi fabrikasında üretim yapan Cleanfix profesyonel kullanımlar için makineler üretmektedir. Ürünlerimiz İsviçre kalitesini çok iyi sunar. Sürekli yenilikler sayesinde, Cleanfix’in pazardaki konumunu güçlendirdik ve Cleanfix’i 85’in üzerinde ülkenin yanı sıra Ülkemizde de kullanıcılarla buluşturduk.

Host Bankasi © 2015